TV Kołaczyce

O nas

Ideą stworzenia telewizji internetowej było dostarczenie ogólnodostępnej informacji na tematy, które dotyczą najbliższego otoczenia społeczności gminy Kołaczyce, jej mieszkańców oraz zwrócenie uwagi na sposób
i aspekty działalności władz gminy.

Telewizja Internetowa Kołaczyce jest projektem łączącym pasję osób tworzących program z usługą dostarczenia informacji w skali mikro – regionu gminy Kołaczyce. Działalność swą ITVK rozpoczęła wiosną 2010 roku, tworząc dokumenty, relacje oraz przekazy „na żywo” z najważniejszych wydarzeń w gminie. Od czerwca 2011 stałym punktem programu stały się transmisje „na żywo” mszy niedzielnej z kościoła w Kołaczycach. Telewizja internetowa daje możliwość dotarcia i nieograniczony dostęp do materiałów archiwalnych dla internautów z całego świata. Dowodem tego są głosy Polonii zza oceanu i Europy – ludzi, którzy dzięki ITVK mają możliwość wirtualnej obecności w swej „małej ojczyźnie”.

Mając na uwadze powyższe, serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy! Mile widziane są sugestie, komentarze oraz czynny udział w tworzeniu materiałów emitowanych na tvkolaczyce.pl. To doskonały sposób na promocję regionu, imprez okolicznościowych jak również ofert miejscowych przedsiębiorców!

Nasza ekipa przyjedzie z kamerami, zarejestruje a następnie wyemituje materiał filmowy zgłoszony przez Ciebie … Masz ciekawy temat – skontaktuj się z nami!

Archiwum - ostatnio dodane
Projekt graficzny i realizacja strony: WEBPOL.pl